Nin Chocolate

El yapımı Çikolatalar

Kendini özel ve seçkin hissetmek için şık ve el yapımı çikolatalara ne dersin? Nin Chocolate en kaliteli el yapımı çikolata malzemeleri ile üretim yaparak el yapımı çikolata çeşitleri, farklı ve özel lezzetlerin bir araya geldiği şık kutularla karşına çıkar. Batırmalı limonlu ganaj, fındıklı, batırmalı portakallı ganaj, bademli saksı, batırmalı kahveli ganaj ve benzeri çeşitlerden oluşan çikolatalarla ister tek başına keyif yapar istersen onları sevdiklerine hediye olarak gönderebilirsin. 10’lu, 20’li, 42’li şık el yapımı çikolata kutusu seçenekleriyle yaşamına keyifli anlar ekleyebilir, bu anları tüm sevenlerinle paylaşabilirsin.

El yapımı Belçika çikolataları hem görünüm hem lezzet bakımından gözünün önünden ayırmak istemeyeceğin birçok nitelik taşır. Üstün teknolojiyle donatılmış modern ve geniş tesislerde hijyenik koşullarla el değmeden özenle üretilen çikolatalar değerli bir hediye konseptidir. Sevgiline aşkını göstermek, kız istemeye giderken fark yaratmak istediğinde Nin Chocolate el yapımı çikolata seçenekleri mükemmel bir fırsat yaratır. 10 adet el yapımı trüf çikolata çeşidinden oluşan küçük bir kutuyu tek başına keyif yaparken ya da sevdiğinde kahve keyfi yaparken yiyebilirsin. Daha kalabalık ortamlarda 25’li, 42’li kutu seçenekleri ideal olacaktır. 

Farklı ve Özel Çikolata Seçenekleri

El yapımı çikolata çeşitleri ile özel davetlerde de fark yaratmak elinde. Davet sahibi sensen konuklarına el yapımı çikolatalardan ikram edebilirsin. Özel bir etkinliğe konuk olarak katılacaksan da el yapımı çikolataları armağan olarak sunabilirsin. Etkileyici detaylarla sana sunulan ürünlerin kuru yemişli, sütlü, beyaz el yapımı çikolata seçenekleri en çok tercih edilenler arasındadır. El yapımı bitter çikolata alternatifi ise yüksek kakao oranıyla oldukça besleyici bir değer taşır. El yapımı kahvaltılık çikolata ile de güne tatlı başlangıçlar yapabilir, pazar brunch'larına renk ve lezzet katabilirsin. Her daim şık ve kaliteli bir hediye seçeneği aradığında Nin Chocolate el yapımı çikolata kutusu modellerinin farklı ebatlarıyla bir tık ötende olduğunu unutma!

El Yapımı Çikolata Fiyatları

Nin Chocolate el yapımı çikolata fiyat aralıkları da ürünlerin kutu ebatlarına, kutuda kaç adet çikolata olduğuna ve benzeri detaylara göre değişkenlik gösterir. El yapımı beyaz tablet çikolata ile 42 adet çikolatanın bulunduğu kutunun fiyatı doğal olarak farklılık arz eder. En taze kuruyemişlerle, kaliteli kakao çekirdekleriyle, lezzetli meyvelerle harmanlanarak karşına çıkan bu özel çikolata seçeneklerine Nin Chocolate'ın web sitesi üzerinden ulaşarak göz atabilir, beğendiklerin için hemen sipariş oluşturabilirsin. Vazgeçemeyeceğin tatlara sahip el yapımı çikolatalarla kendini özel hissedecek, sevdiklerinin de kendilerini özel hissetmelerine yardım edeceksin. Seni özel hissettirecek başka çikolata çeşitleri için Spesyal Çikolatalar ve diğer çikolata kategorilerini incelemeyi de unutma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top
//
Live Support
Kaan Köksal
How Can We Help?