SpesiyallerSpesiyal Çikolatalar

Spesiyal Çikolatalar

Spesiyal çikolatalar, farklı özellikleriyle 7’den 70’e herkes tarafından çok sevilir. Nin Chocolate tarafından sana sunulan benzersiz spesiyal çikolata çeşitleri renkli ve yaldızlı paketlerinin yanı sıra değişik içerikleriyle de damağında eşsiz tatlar bırakır. Giandujalı, fındık ve fıstık kremalı, çiçek dekorlu, elmas formlu, rengarenk çikolata seçenekleri seni ve sevdiklerini mutlu edecek sayısız nüansa sahiptir. Nin Chocolate ile ister kendini ister sevdiklerini şımartabilir, yaşamına farklı sürprizler katabilirsin. 

Kişiye özel çikolata denildiğinde ilk akla gelen adres olan Nin Chocolate, renkli detaylarıyla kadın, erkek herkesi memnun eder. Sevgiline sürpriz yapmak mı istiyorsun? Sevgiliye özel çikolata kutusu ile ona olan aşkını dile getirmek için ne bekliyorsun?

Spesiyal Çikolata 

Nin Chocolate

Spesiyal Çikolata

Passionin

Fildişi figür tabanlı çikolatalar, yonca çikolatalar, kırmızı ve mor yaldızlı seçenekler, kalp detaylı olanlar onu memnun etmek için ideal alternatiflerden. Kalp tabanlı tasarımları da seçebilir, isme özel çikolata çeşitlerini de değerlendirebilirsin.

Harika paketlerle gönderilecek olan çikolatalar ilişkinize adeta imzasını atacaktır. İlişkin resmiyete doğru ilerliyorsa isme özel nişan çikolatası seçenekleriyle evliliğe giden yolda her detayı özel hale getirebilirsin. Kişiye özel resimli çikolata tasarımları da bu yönde tercih edebileceğin eğlenceli ve anlamlı bir seçenek olacaktır. 

Spesiyal Çikolata Çeşitleri

Oldukça değerli ve popüler bir hediye olan spesiyal çikolatalar ile sevdiklerine adeta bir kutu dolu mutluluk sunabilirsin. Nin Chocolate bu konuda sana benzersiz lezzetler sunarak farkını hissettirmeni sağlar. Özel çikolata kutusu da iş hayatında, kız isteme merasimlerinde, “hayırlı olsun” ziyaretlerinde ve daha birçok sebeple değerlendirebileceğin seçenekler arasında yer alır.

Bayramlarda, yılbaşı döneminde, sevgilinle barışmak için, yeni bir ilişkiye başlarken de isme özel çikolata seçenekleri ya da farklı kutularda sunacağın çikolatalar seni bir adım öne çıkaracaktır. Rengarenk ve özel tasarlanmış hediyelik çikolata kimin hoşuna gitmez ki?

Nin Chocolate fiyatları kutuların tasarımına, içeriğine, ağırlığına, ambalaj materyaline ve benzeri çok sayıda değişkene bağlı olarak farklılık gösterir. Spesiyal, el yapımı, trüf, bol fıstıklı ve benzeri özelliklere sahip çikolataların sütlü, bitter, beyaz, pralinli ve benzeri çok sayıda çeşidi mevcuttur. Tüm çikolata çeşitlerine Nin Chocolate web sitesinden göz atabilirsin. Spesiyal çikolata fiyatları hakkında kolaylıkla bilgi sahibi olabilir çikolata siparişi  vererek şık ve lezzetli ürünlere hızlıca sahip olabilirsin. Spesiyal çikolatalarla lezzet çıtasını o denli yükselteceksin ki bu sende ve sevdiklerinde alışkanlık yaratacak! Dekoratif görünen hediyelik çikolataları seviyorsan mesajlı çikolatalara da göz atmalısın.

Top
//
Live Support
Kaan Köksal
How Can We Help?